Akademiki

Akademiki

W Polsce od ponad dziesięciu lat obserwuje się stopniowy rozwój rynku akademików prywatnych. Na zachodzie Europy jest to zjawisko powszechne. Polscy inwestorzy również coraz chętniej decydują się na budowę prywatnych domów studenckich. Wynika to z zapotrzebowania studentów, których populacja w ubiegłym roku liczyła prawie półtora miliona osób, co sprawiło że Polska znalazła się w czołówce krajów europejskich. Ponadto, z roku na rok zwiększa się liczba studentów z zagranicy, którzy decydują się na podjęcie nauki na polskich uczelniach wyższych.

Niesłabnące powodzenie powstałych do tej pory prywatnych domów studenckich potwierdza, że w Polsce rośnie zapotrzebowanie na tego typu inwestycje. Ponadprzeciętny standard, często wręcz luksusowy, łatwy dostęp do tego typu usług oraz konkurencyjne ceny w stosunku do wysokich cen na rynku wynajmu warunkują wysoki popyt, a co za tym idzie opłacalność inwestycji w tego typu nieruchomości.

W ramach świadczenia usług związanych z rynkiem akademików w Polsce oferujemy:

  • Analizę sytuacji na lokalnym rynku
  • Średnioterminową prognozę sytuacji na rynku w analizowanym segmencie
  • Analizę lokalizacji z uwzględnieniem charakteru projektowanej zabudowy oraz preferencji nabywców
  • Doradztwo transakcyjne
  • Wyceny nieruchomości.

Rejestracja

Aby otrzymywać aktualne materiały na temat rynku mieszkaniowego oraz powiadomienie o aktualnościach REDNET Consulting prosimy o zarejestrowanie się w naszym serwisie.

* Pola wymagane
Ładowanie strony.... Proszę czekać.
Oferta